| Zidovsky a întrebat:

Acum 1-2 luni am vazut la tv un film de groaza. Dar nu stiu cum se numea...

Din cat am retinut eu din el,am vazut doar o parte din final: Era Tatal,fiica si fiul intr-un fel de casa,de sticla,ca un labirint. In labirint erau prinse sufletele unor oameni,chiar si a sotiei acestuia. Pe o parte a sticlei,asa erau peretii camerelor,erau incantatii scrise,cu ajutorul carora spiritele nu puteau intra. Fantomele puteau fi vazute doar cu niste ochelari speciali, cine nu avea ochelarii aceai nu vedea spiritele.

Stie cineva cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| カルメン a răspuns:

Thir13en Ghosts

4 răspunsuri:
| カルメン a răspuns:

A treisprezecea fantoma

| Goooogle a răspuns:

Cauta si tu programul tv pe net si uita-te ce filme au rulat la TV zilele trecute.

| alex310 a răspuns:

13 fantome

| Fuchii a răspuns:

Casa celor 13 fantome
vrei link?!