| o0DarKneSs0o a întrebat:

Acum cateva luni am vazut un film pe TVR1 parca. Era vorba de un rus care traia cu fratele lui. Si el s-a cunoscut cu o chinezoaica sau japoneza. Si a inceput sa-i placa de ea deoarece a vazut ca e intr-o stare proasta si ca nu prea se descurca singura in viata. Ei erau adolescenti si se iubeau. Cine mi-ar putea spune numele filmului ar trai 10000 de ani din partea mea pentru ca vreau sa il arat prietenei mele.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu știu dacă e filmul pe care-l cauți. Acesta a fost la TVR 1, în luna august.
Same Same But Different (2009)
http://www.cinemagia.ro/filme/same-same-but-different-476197/

| o0DarKneSs0o explică (pentru floresdemayo):

Oh, iti multumesc din suflet :*. Funda e a ta my quinn

1 răspuns: