| Wooky a întrebat:

Acum cativa ani am vazut un film despre o femeie care ramane insarcinata cu un barbat pe care ea il iubea. dar el nu o iubea si a dat. o afara din casa lui in ploaie.Si ea a plecat cu trenul.Nu avea bilet. Iar cand a venit controlul ea i-a spus ca bletul ei este la sot.Si apare un tip care ii da controlorului un bilet.Stie cineva, va rog, cum se numese filmul? Multumesc!

1 răspuns:
| jasminedenissamaria a răspuns:

Mi se pare ca este Inima nu respecta reguli il urmaream si eu dar nu sunt sigura cauta si vezi! sper ca te-am ajutat! pupici!