| iAMVi a întrebat:

Acum cativa ani am văzut un trailer de film horror și nu știu cum se numește.
Un scurt rezumat ar fi: in film se spunea că toate fantomele și fenomenele poltergeist sunt doar în mintea umană, un grup de tineri vor să dovedească acest lucru dar situația scapă de sub control după ce aceștia fac o creatură care mai apoi îi urmărește, ei? Vă este cunoscut? big grin

Răspuns Câştigător
| liviu890 a răspuns:

The apparition (din 2012)?

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

S-ar putea să fie:Stay Alive (2006)
http://www.cinemagia.ro/filme/stay-alive-15063/

| liviu890 a răspuns:

Era cumva cu un grup de tineri care se duc intr-un fel de spital ca sa filmeze fantome si raman blocati acolo? Am vazut cam toate filmele horror. Daca imi dai mai multe detalii sigur iti zic ce film era!

| iAMVi explică (pentru liviu890):

Nu e ăsta sad
Tinerii aia fac un experiment să arate oamenilor ca dacă te gândești la o fantomă, aceasta va prinde viață sau ceva de genu, meditează toți și crează ceva care scapă de sub control, într-una dintre secvențe închid creatură într-o cameră, băț ușă în cuie apoi cuiele încep să iasă din ușă ușor, ușor

| iAMVi explică (pentru liviu890):

Ăsta e man, mulțam!

| liviu890 a răspuns (pentru iAMVi):

The apparition (din 2012)?