| xJoyce a întrebat:

Am fost la Titanic 3D si la ultima parte cand Jack se casatoreste cu Rose... Nu inteleg! Toti de acolo erau morti. A murit sau visa in pat? AJUTOR!

Răspuns Câştigător
| eu4you a răspuns:

Asta a fost ultimul vis al lui Rose inainte sa moara... ultimul lucru la care s-a gandit a fost : sa fie pe Titanic cu iubirea vietii si cu oamenii pe care ii iubea.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rose a supravietuit insa nu si jack...deci nu avea cum sa se casatoreasca.

| xJoyce explică (pentru anonim_4396):

Daca te-ai uitat la sfarsit la partea aia cand Rose batranica era in pat, si apoi erau pozele ei salbatice in tinerete, si apoi era cand era majordomul ala care deschidea poarta, si toti aia care murisera(cred ca Rose murise cand era in pat) si apoi era Jack care era fericit stand cu spatele, si apoi Rose i-a dat mana si apoi s-au sarutat acolo sus si cei de mai sus si cei de jos au aplaudat fiind toti morti. Eu una zic ca murise si ajunsese in rai daca toti erau morti. happy

| Kyrie a răspuns:

Visa in pat (tot filmul a fost visul care il visa) si apoi a murit la final dupa ce s-a terminat visul...

funda?

| Nymeria a răspuns:

Visa fara indoiala pe urma a murit, Titanic e cu siguranta cel msi tare film din toate timpurile