| VannylaGirl a întrebat:

am o mica scapare de memorie si nu imi mai amintesc titlul unui film, poate recunoasteti un mic rezumat. Era vorba despre o negresa grasa care lucra la un magazin de haine si tot timpul visa ca va ajunge la marimea 6(deci va slabi), numai stiu exact cum ajunge sa plece intr-o vacanta cu cea mai buna prietena si cu sora sau verisoara si acolo intalneste un tip, doctor care chiar o placea exact asa cum era. In finalul "vacantei" reuseste sa il piarda pe doctor datorita complexelor ei ca era grasa. In incheierea filmului ea ajunge o creatoare de moda si se duce sa il caute iar pe acel doctor. Deci, vi se pare cunoscut? Dau funda oricaruia care imi spune numele:X sau actrita ceva!:angrymentionez ca toti cei din film sunt negri)

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

„Phat Girlz" - Fete cu greutate (2006) cu Mo'Nique.
http://youtu.be/c5cUAdhOwYs
Numai bine.

| VannylaGirl explică (pentru Diabolique):

Multumesc mult asta e filmul!:*

2 răspunsuri:
| Andeuta a răspuns:

Scuze chiar nu stiu sa fi vazut un film ca acesta insa am niste sugestii pentru tine:
-200 pounds beauty
-Norbit
Sunt niste filme frumoase te poti uita pana il gasesti pe acela