| AspeedW a întrebat:

am si eu o problema, am un laptop ACER, Windows 7 so am incercat sa vad un film (descarcat de pe net) pe el dar cand dau play la Film se porneste cu Windows Media Player dar nu se vede subtitrarea, pe PC acelasi film ii dadeam Play dar vedeam si subtitrarea iar pe laptop o vad doar la filmele cumparate ce trebuie sa fac sa vad subtitrarea si la filmele de pe net.
P. S: Eu am subtitrarea filmului si chiar daca o trag pe film nu se vede

Dau Fundita

Răspuns Câştigător
| iEmonel a răspuns:

Downloadeaza bsplayer, e mult mai bun decat wmp + ca se vede subtitrarea la toate care au.

4 răspunsuri:
| AspeedW explică:

Am Home Premium su nu am net pe el am net doar pe PC

| CompleteAndUtter a răspuns:

Pai.depinde ce Windows 7 ai. Daca e Starter, nu e prea util. Mai bine ai reinstala si l-ai inlocui cu Home Premium.

| Andrei_4336 a răspuns:

Instaleaza-ti VLC. apoi click dreapta pe film-> open with->vlc, apoi tragi subtirarea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cu e la Win Media Player, dar te sfatuiesc sa descarci Bs Player de pe site-ul oficial...
El cauta subtitrari automat atunci cand e setat sa le gaseasca pe cele in limba romana...
sper ca te-am putut ajutahee hee