| Mariandead a întrebat:

am vazut cand eram mic un film horror cu o "umbra" care ucidea oamenii si gen niste oameni s-au trezit intr-o incapere cu pereti albi, prima protagonista era o fata care s-a trezit intr-o camera cu pereti abli ca si o usa inchisa cu geam si se deschidea doar pe afara si atunci cand s-a dechis usa a inceput sa se auda niste sunete si sa vina o umbra, a fugit a gasti alti oameni si impreuna fugeau de umbra si ii omora pe rand, nu stiu ce sa mai zic ca eram mic, tot ce stiu e ca era despre o umbra si oamenii erau in halate albe fara haine intr-o camera inchisa alba cu lumina alba ca la un spital de nebuni! VA ROG AJUTATI-MA SA-L GASESC, cred ca prin anul 2004-2005 pe atunci sau 2008-2009 nu mai stiu exact cand l-am vazut!@!

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Era blondă actrița?
Vezi putin daca regasesti secventa descrisă in The Ward (Pavilionul). Parcă aici e așa...

| aditimus a răspuns:

The man in the shadows 2017