| sadlifetobe3 a întrebat:

Aoleeeeeuuuuu am visat azinoapte ca am vazut din greseala unii oameni faceau farmece la oameni si in licoarea care o preparau era un picior de copil. si de aici a inceput toata groaza, fugeau dupa mine sa ma omoare ca am vazut si parca ma chinuiam sa sun la politie formam numarul nu mergea apoi fugeam sa nu ma prinda si nu puteam sa fug mai tare... ma ascundeam prin casele oamenilor dar venea dupa mine si omora tot ce prindea. am fugit spre politie si o femeie rea tot fugea si facea oameni rai sa reuseasca sa ma prinda am ajuns la politai i-am explicat si fugeam sa aducem intariri aia cu oameni rai dupa noi a urcat unu rau in masina noastra si ne umplut de gandaci. m-am oprit la un sediu si ea era mai jos de mine si am inceput sa ma dezbrac sa vad daca am gandaci pe mine eram plina. si am inceput sa calc pe gandaci si a murit aia rea. of m-am speriat rau ce o insemna nu stiu dar dau funda

Răspuns Câştigător
| harciog a răspuns:

Oricum ar fi "nu cred ca e de ris", daca intelegi si mai ales daca esti femeie.Mai multe nu mai pot sa spun decit o zi buna si tot ce-ti doresti.

5 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Simonica scumpete, tot ce ai vazut in vis e frica, frica de trauma contemporana feminina.Se revad in visul tau imaginea dorintei, a fricii de avorturi, a fugii de constientizare a vinei si in general din fata moralei celor multi.Ai o viata si, in final, nu pot spune decit ca trebuie s-o traiesti.

| sadlifetobe3 explică (pentru harciog):

laughing nu stiu. sunt insarcinata in 4 luni deci avort nu e, vina nu e deoarece a fost sa fie toata lumea e fericita abia astepta sa vina un nepotel, morala nu e ci lauda deci viata mi-o traiesc, eu ma gandeam la dusmani

| harciog a răspuns (pentru sadlifetobe3):

Nu te gindi la dusmani.Ei nu exista decit ca ii acceptati voi ca dusmani.In mod normal, daca nu ii acceptati nici asa ei nici nu ar exista pentru voi.

| harciog a răspuns (pentru sadlifetobe3):

Oricum ar fi "nu cred ca e de ris", daca intelegi si mai ales daca esti femeie.Mai multe nu mai pot sa spun decit o zi buna si tot ce-ti doresti.

| ThePark a răspuns:

Bun uite recomandarile mele:
Mai putin cu filmele FS/GROAZA/Thriler

| sadlifetobe3 explică:

Nu m-am uitat la horror de mult deci nu are cum sa fie asta laughing