| Stefancalin1997 a întrebat:

am vazut mai demult 2 filme si nu mai stiu cum se numesc:
1. Era cu un tip sau doctor probabil care tortura niste tineri pe care ii tinea captivi in custi, el purta o masca transparenta parca si pe la final a fost impuscat de un batran care statea pe acolo, si dupa a fugit cu o masina impreuna cu o fata si cand a ajuns la un control de politie si-a lasat sapca mai jos ca sa nu-si de-a seama ca e el.
2. Asta e despre un grup de oameni care s-au dus sa viziteze o mina cu un ghid, la inceput acel ghid le-a spus povestea despre ce s-a intamplat in acea mina si ca sa-i sperie a pornit o masina de gaurit, si era vorba de un tip care trebuia sa omoare vreo 10 oameni si sa le bage capul in tzepusa pentru a veni inapoi din lumea de dincolo.
Funda!

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

2. Abandoned Mine?

| Stefancalin1997 explică (pentru Sn4k3):

Nu, primul l-am vazut prin 2007-2008 pe hbo, probabil e mai vechi

| octav005 a răspuns:

Posibil unul dintre filme sa fie SAW?