| Xdreaper21 a întrebat:

Ba fratilor(si fete)
Dati niste animeuri gen b gata k hei sau high school of the dead
Ma refer ca animatie de poveste ma doare-n cot
Da ha ziceti ca is pervers si din astea nu e vina mea ca nu am la ce sa ma uit(mas uita la naruto dar e prea lung si ma voi plictisi)
Daca are si mai mult de 12 ep e perfect
Cat mai multe nu va stanjeniti ca nu am ce sa fac deci 2 sez de cate 23 ep fiecare in 2 zile gata
Dau funda pentru cele mai multe si cele mai bune

Răspuns Câştigător
| TheRealFantasy a răspuns:

To-Love-ru, Shuffle, Kodomo no Jikan, Boku no pico, Popotan, Yosuga no sora, Kiss x sis, Aki sora, go ahead cu mainstream-uri, lolicon-uri si ecchi/hentai-uri nu ai cum sa dai gres. )))

Dar serios acum, sari peste alea, daca vrei anime-uri ecchi uita-te la astea macar:

Highschool DXD
Hagure Yuusha no Estetica
No game no life
Elfen Lied
Toradora
Campione!
Strike the Blood

Pana si Ah! My Goddess, Love Hina, Shinmai Maou no Testament, Maken Ki si Saijaku Muhai no Bahamut sunt mai ok decat alea doua de le-ai zis tu laughing

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când am citit asta am crezut că ți-a intrat ceva in f**d

| missfatadelatara a răspuns:

Ție îți trebuie niște hentai să-ți potolească hormonii laughing

| Xdreaper21 explică (pentru missfatadelatara):

Nu vreau hentai
Nu is asa obsedat de sex
Si nu is genu ala de baiat care se uita la pornache mie imi place mai mult intre normal(boring) si hentai/pornache(prea mult)