| cristiana1234 a întrebat:

imi puteti recomanda niste animeuri? toneti cont ca ma uit la animeuri de mult timp si stiu deja multe nu imi ziceti naruto sau alte animeuri din astea cunoscute de toti, niste animeuri frumoase fara lupte ( dpinde de povest gen BTOOM! ) preferatele mele sunt school si silence of life

funda!

(am nevoie de cineva cu care sa vorbesc despre animeuri, messul meu e love.anime1999@yahoo.com sun on sambata si duminica toata ziua )

Răspuns Câştigător
| irbis a răspuns:

Cateva anime slice of life, school, fara lupte ar fi Toradora, Clannad, Kimi to boku, Acchi Kocchi, Bakuman, Boku wa Tomodachi ga Sukunai, Bungaku Shoujo, Chihayafuru, Great Teacher Onizuka, Kaichou wa Maid-sama!, Hyouka, School Rumble, School Days, Tari Tari.

Eu nu prea intru pe mess, dar putem vorbi despre anime chiar aici pe site-ul TPU daca vrei.

P.S. Cate anime ai vazut pana acum?

| cristiana1234 explică (pentru irbis):

Nenumarabile rolling on the floor

| irbis a răspuns (pentru cristiana1234):

Pentru asta e foarte folositor site-ul asta: http://myanimelist.net/animelist/irbis (asta e lista mea)

| cristiana1234 explică (pentru irbis):

School days, nota 20 big grin aseara nu am apucat sa vad decat pana la ep 11 si ma gandeam... mama ce jegodie javara imputita e ala dar can m-am uitat azi la ep 12 mam bucurat mult sa vad ca la omorat + ca mie imi place si groazawinking

| irbis a răspuns (pentru cristiana1234):

Ultimul episod a aparut cu o saptamana intarziere pentru ca inainte sa fie difuzat, a avut loc o crima se pare foarte asemenatoare, asa ca a fost amanat.

7 răspunsuri:
| Theoryofabook a răspuns:

Http://www.anime.kage.ro/ eu pe saitul asta ma uit

| cristians a răspuns:

Death note, drangon ballz, si altele cauta pe anime. kage

| cristiana1234 explică (pentru cristians):

Le-am vazut acum 1 an