| Valentin_Eduard_1990 a întrebat:

când eram mai mic am văzut un film pe Pro TV, țin sa spun ca acum am 15 ani și pe atunci aveam 5, era vorba despre niște adolescenți care au mers la un lac și unui băiat ii placea de o fata și i-a omorât pe toți ca sa rămână cu ea și la final a fost omorât de fata aia. Stiu ca nu e cea mai buna descriere, dar orice ajutor m-ar putea aduce înapoi la copilărie, dau funda!

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Fata aceia de care zici era baiat de fapt? mi-a ramas o amintire ciudata cu un film aiurit rau, daca e vorba de el...

Sleepaway Camp (1983)

| Valentin_Eduard_1990 explică (pentru Simpatic):

Nu,nu e asta, dar îmi doresc sa îl găsesc, asta e tot ce îmi amintesc, mai am câteva secvențe din el in cap și mi as da seama care e
Din câte îmi amintesc pe criminal îl chema jack și la un moment dat era ceva cu o groapa unde erau toți ăștia morți