| AvatarPanda a întrebat:

Salut TPU. Ce părere aveți despre Ben 10? La mine e serialul preferat.

Răspuns Câştigător
| vlllaaddd a răspuns:

E forta boss mai ales ben 10 cand e deja adolescent si face echipa cu verisoara sa si il intalneste pe kevin

6 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

E goathappy

| ALM2000RO a răspuns:

Că e un super desen big grin

| ALM2000RO a răspuns:

Toată seria Ben 10 e frumoasă happy

| BIoody a răspuns:

Este bunicel, fiind o combinatie intre actiune-scifi-mister-drama.
Desenul copilariei alaturi de Samurai Jack, Xiaolin Showdown, Naruto, Ed, edd si Eddy, Viata cu Louie, copii de la 402, ce-i cu andy, scoby doo, laboratorul lui dexter etc

| Sportacus123 a răspuns:

Când eram mic îmi plăcea.