| anonim_4396 a întrebat:

Salut, TPU!
Cine a mai vazut filmul The Ring si acum cat timp?

Răspuns Câştigător
| ReusxD a răspuns:

Bună.

L-am vazuT, alalTăieri mă pişam pe mine de frică laughing.
E de speriaT rău.
Tu ce părere ai?

Pa, pa!

| anonim_4396 explică (pentru ReusxD):

L-am vazut mai devreme. M-a speriat destul de tare, dar NU am inteles finalul. Tu?

| ReusxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici eu nu l-am înţeles.Îmi dai funda asta că am mare nevoie.Please

| anonim_4396 explică (pentru ReusxD):

Si eu care voiam sa ti-o dau! Te-a luat gura pe dinainte! Asta e! Mai vedem.

| Alina_Alexandra_1999 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai ca sa il intelegi uita-te la partea a2a... dar crede-ma parte a2a e de 10 ori mai de groaza x_x... mie imi e frica si acum laughing

| anonim_4396 explică (pentru Alina_Alexandra_1999):

Prima parte mi s-a părut mult mai rea.

| Alina_Alexandra_1999 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu de cehee hee eu de la a2a m-am cam speriat + sa te uiti la the grudge 1, 2, 3, 4 laughing ala e chiiar de grooaza :p;-ss

10 răspunsuri:
| emag a răspuns:

Eu, acum cativa ani, este si partea a doua

| Anonim678903 a răspuns:

L-am vazut mai demult nu mai stiu sigur cu cat timp in urma cu verisoara mea

| DoctorKore a răspuns:

M-am uitat acum 6 zile.

| Alina_Alexandra_1999 a răspuns:

Acum ma uit :-ss