| RickGrimes a întrebat:

Salut TPU,cine imi poate da un film horror, sau 2, nu mai multe! Nu dati copy/paste de pe un site! Eu va rog sa imi dati un film horror gen Chainsaw 3D happy,stiti voi Masacrul din texas ala,sau un film frumooos de tot,cel mai frumos film horror vazut de voi,nu copiat, va rog, sa stiti voi ca este cel mai frumos! Dau o super FUNDITA!

11 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Friday the 13th (2009) – Vineri 13 –
Plecat sa-si caute sora disparuta, Clay Miller (Jared Padalecki) se indreapta spre codrii intunecati ai legendarului Crystal Lake, unde da peste ramasitele putrezite ale unei baraci ascunse printre copaci acoperiti de muschi. Iar asta nu e tot ce descopera Clay, il mai asteapta o supriza in tufisuri. Clay nu asculta sfaturilor vecinilor, nici ale politiei si se incumeta sa infrunte padurea cu renumele unui loc blestemat; baiatul pleaca in cautarea surorii lui, Whitney (Amanda Righetti), cu ajutorul unei fete, Jenna (Danielle Panabaker), pe care o cunoscuse intr-un grup de elevi amatori de un weekend palpitant. Se pare ca toti vor cunoaste niste senzatii ce depasesc asteptarile unor pusti in cautare de aventura.

| faramatania a răspuns:

Gen Texas Chainsaw 3D: Friday The 13th
Altele interesante:Wrong Turn (seria), Inbred, The Hills Have Eyes

| mariusika31 a răspuns:

The exorcism

| RickGrimes explică (pentru mariusika31):

Si pe al tau l-am vazut laughing Daca ati putea da altele ar fi perfect!

| bya06 a răspuns:

Tarata in iad, sau Casa de ceara

| RickGrimes explică (pentru bya06):

Le-am vazut pe amandoua happy Sorry.

| marymaria277 a răspuns:

The Conjuring( traind printre demoni). E foarte tare, daca nu l-ai vazut ti-l recomand cu placere!

| marymaria277 a răspuns:

Atunci, The Unborn si Let Me In si Let The Right One le-ai vazut?

| RedCookyee a răspuns:

Mie mi-au placut:
Carrie
Hostel
Husk
Creep-metroul groazei
Babysitter wanted
Martyrs
Captifs
I spit on your grave
Human centipede
Cannibal holocaust
Cannibal diner
We are what we are
Frontiers
I saw the devil
you're next
Art of the devil
Coffin baby
American Mary
Excision
A l'interior
The wicked
No tell motel
Bereavement
Scar
Chain Letter
Smile
The others
Cernabyl diaries
When the lights went out
Inbred
Livide
Atm
Road kill
Tamara
The facility
The task
Would you rather
Teoria uciderii
Beciul Groazei
Maniac
Chained
Anatomie 1&2

| VanatorulDeFantome a răspuns:

Wrong turn, Saw, The cube, Chucky, Activitate paranormala, Truth or dare, Carrie sau Alien Origin. Sper ca ti-am fost de folos! Funda? happy

| Alexandra_Maria_1993_nbcm a răspuns:

Evil Dead