| NeedHelpss a întrebat:

Cineva care a citit cartile dupa care a fost facut serialul Urzeala Tronurilor, spuneti-mi si mie ce urmeaza sa se intample in sezoanele urmatoare va rog. Imi place foarte mult serialul, si sunt nerabdator sa aflu cum se termina. MI-as cumpara si eu cartea Cantec de gheata si foc, asa am inteles ca se numeste, si as vrea sa stiu cam ce se intampla in sezoanele urmatoare, stiu ca filmul nu e facut exact dupa carte, dar totusi as dori sa aflu ce se intampla mai departe. Si daca stiti data exacta cand apare sezonul 4? Multumesc anticipat, dau funda!

1 răspuns:
| BadAss1 a răspuns:

Daenarys se va lupta cu Lannisterii, ea este mostenitoarea de drept, participa la lupta si undeads, condusi de bran stark, ati vazut ce puteri are