| sergiu995 a întrebat:

Cum se chema filmul care era o familie la inceput le ia masina pentru ca nu si au platit chiria si aveau un baiat care il chem Mikey si sau dus la meciul de basseball iar biatul a ratat o lovitura a doua a castigato iar apoi merge putin si cade la pamanant iar parintii lui suna la 911 il duc la spital si casa il pune pe lista de transplant trebuie sa strang 75 de milioane si are la dispozitie o saptamana iar tatal lui mikey strange doar 22 de milioane si vorbeste cu seful spitalului sa ii mai deie o sansa si nu i-a dat, atunci tatal copilului a scos pistolul si la amenintat iar la baiat ii trebuia o alta inima, iar tatal baiatului ia ostatici iar atunci vine politia dar nu intra in spital si spune seful politiei sa dea doi ostatici pentru ca il va scrie pe copilul lor si ii da mai multi 3 ii da pe o mama gravida sotul mamei gravide si o doamna care vorbeste spaniola si are un copil de vreun 1 an care are vreo problema cu urechea dreapta sau stanga? Bine inteles ca funda.

Răspuns Câştigător
| Myyy3 a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/filme/john-q-2662/

Funda e a mea:P

| sergiu995 explică (pentru Myyy3):

Ai avut dreptate acum o sati du funda, dar cum l-ai gasit asa de repede?

3 răspunsuri:
| Myyy3 a răspuns:

Fain filmul. Vreau sa il vad si eu.Cand il gasesc revin cu un reply.

| Myyy3 a răspuns:

Am talent.M-am folosit de descrierea ta. Dami add la gforce. mihai pe mess.Numai bine!