| RoMoBoy a întrebat:

cum se subtitreaza un film, sau mai bine stie cineva de unde pot sa dawnload-ez subtitrarea filmului The Messengers filmul horror. Funda

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Madeline33 a răspuns:

Daca ai BS Player, ar trebui sa-ti caute el automat subtitrarea. Daca n-ai, iti recomand sa-l downloadezi.
In orice caz, uite aici niste subtitrari: http://subtitrari.regielive.ro/the-messengers-6044/

| RoMoBoy explică (pentru Madeline33):

Dar cum fac sa ramana in film subtitrarea ca as vrea sa il vizionez pe DVD cu niste prieteni.