| andrei98_8176 a întrebat:

Deci am descarcat dragon ball z toata seria din 1989 pana in 2003 sunt 9 sezoane dar nu stiu daca este de la inceput daca mai sunt facute episoade mai inainte de 89 spuneti-mi si va rog sa imi spuneti si ce sezoane au mai aparut din 2003 pana in 2012 ca vreau sa le descarc sa am toata seria:d

Răspuns Câştigător
| AlinaCurca a răspuns:

Dragon Ball e primul, apoi Dragon Ball Z, urmeaza Dragon Ball GT si apoi Dragon Ball Kai, filmat in 2009. Si mai sunt si niste filme, dar nu stiu ce e cu ele, mai cauta ceva despre ele.

2 răspunsuri:
| cammm a răspuns:

Dragon ball z a fost difuzat prima data in 26 aprilie, 1989 pana la 31 ianuarie, 1996.

Are 291 episoade.