| AnaAna23 a întrebat:

Emisiunea,, Te vreau langa mine" este in mare parte regizata? FUNDA pentru cel mai ok raspuns.

6 răspunsuri:
| ioanacristina666 a răspuns:

Majoritatea emisiunilor de genu sunt in mare parte regizate (si cele de Ernest Takacs).Fac un fel de telenovela si fac sa para in asa fel incat totul este real ca sa atraga cat mai multi oameni care se uita pentru ca ei cred ca ce se inampla acolo e real si sunt un fel de lectii de viata

| DanielGeorgeGD94 a răspuns:

Nu prea cred si eu ma uit dar mai rar dar din moment ce se fac inscrieri nu cred ca e regizata

| LeXu5 a răspuns:

O emisiune care este live la televizor nu poate nicicum sa fie regizata, cum spunea si danilgeorgeGD94 se fac inscrieri pe bune si nu, nu este regizata. happy

| AnaAna23 explică (pentru LeXu5):

Nu este mereu in direct! Si chiar adaca ar putea sti dinainte ce safaca, ma rog am cerut niste pareri, de curiozitate! happy

| Georgian_Cosmin_2000 a răspuns:

Din cate stiu eu unele da unele nu si eu mă uit si vad câteodată ca scrie direct sper ca te-am ajutat