| Decat_Eu_Nimeni_Altu_1992 a întrebat:

TPU era un film cu un caine caucazian. si mi se pare ca erau si caini husky in film. stie cineva cum se numeste acel film?
sau daca stiti alte filme cu rasa. ciobanesc caucazian va rog sa imi dati un titlu. multumesc.

Răspuns Câştigător
| Decat_Eu_Nimeni_Altu_1992 explică (pentru AnaMishka):

Nu. dar cu ajutorul linkului tau am gasit ce cautam Dog of the Yukon se numeste filmu. multumesc frumos. ai fundawinking

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lassie, Hackicho:A dog's tale?

| MariiMelon a răspuns:

Hachiko thinking

| Decat_Eu_Nimeni_Altu_1992 explică:

Nu. Lassie si nici Hachiko, este vorba de un Ciobanesc caucazian big grin Lassie este rasa Collie iar Hachiko este Akita tongue