| sebweb a întrebat:

Cine imi poate spune cam cat ar osta un pui de caine din rasa caucazian ciobanesc?

Răspuns Câştigător
| Larette a răspuns:

Pai daca vrei cu pedigree si cu drept de monta, probabil preturile incepe de la 200. Dar poti lua si intre 150-200 euro, dar nu ai garantia ca e pur.

4 răspunsuri:
| warwara a răspuns:

Preturile variaza intre 150-250 euro... Daca vorbesti cu proprietarul, e posbil sa mai poti negocia pretul happy

| amy3semj1405 a răspuns:

Intre 10 si 15 miloane. Asa am gasit... si eu am vrut sa-mi iau si inca vreau dar mi se par exagerat de scumpi. E adevarat ca sunt mari si frumosi( cel mai mult imi plac aia albi sau deschisi la culoare) dar la urma urmei sunt numai niste pui... tot tu trebuie sa ii dresezi.nu inteleg ce sunt asa scumpi ca nici rasa nu e rara sau uite de ex malamutul sau husky sunt mai rezonabili si sunt mai rari ca si rasa si arie de extindere. Oricum bafta ca sunt superbi!

| Mamamare a răspuns:

170 e...happy
Cauta pe google ...Gasesti!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mult