| Zanisoara a întrebat:

eu ma uit la filme, seriale de pe asta 990 dar nu stiu cum sa fac,adica nu merge,mi-am facut cont,dar nu stiu unde dau sa fad filmul,dau play dar apoi trebuie sa il downloades si nu vreau,unde dau sa fac un film de acolo, explicati detaliat, funda

2 răspunsuri:
| klaws007 a răspuns:

Pai mai bine descarci programul serialenetdownloader care iți permite sa vizionezi serialele de pe serialepenet, ro fara sa platesti

| Raducanu_Becali_1990 a răspuns:

Scri pe google filmul pe care vrei sa-l vezi si dai pe poza filmului si dai pe un videoclip