| Anonimul3315 a întrebat:

Eu vreau sa fac o serie de Adevar si Provocare si vreau sa imi lasati provocari ca sa nu fiu nevoit sa fur provocari de la alte videouri si dupa sa imi dati dislikeuri si sa ma injurati spunand ca sunt copiator. Si sa stiti sa fac videouri cu Adevar si Provocare nu e copiere si e inspiratie. Multi fac astfel de videouri deci nu e copiere. Oricum lasati-mi provocari care sa le fac in video. Bay-bay!

5 răspunsuri:
| ゼロの a răspuns:

1.Mergi in maini
2.Sari intr-un picior timp de 10 min.
3.Te provoc sa iti schimbi imaginea de la acest cont.
4.Sterge-ti toate melodiile din Pc.
5.Renunta la net 6 luni.
6.Fa sfoara
7.Nu injura timp de 10 zile consecutive
8. Daca inca nu ai dat tezele, te provoc sa iei 10 la mate.
9. Daca inca nu ai dat tezele, te provoc sa iei 1 la romana happy
10.Te provoc sa nu faci provocare 9.

| Crucified a răspuns:

Adevar:
E adevarat ca iubita ta a plecat pe marte?
E adevarat ca esti gay?
E adevarat ca ai fost repetent in clasa 1?
Provocare:
Sa te dai cu capul de tastatura si apoi vezi ce ti-a iesit.
Sa-i bagi limba in gura la cea mai grasa colega de la tine din clasa. rolling on the floor
Sa bagi mana in wc. laughing

| Alexandra5906 a răspuns:

Buna!
Adevar:
1.esti rocker?
2.ai 17 ani?
3.esti din Bucuresti?
4.te numesti Daniel Veganul?
Provocare:
1.sa te dai cu frisca pe toata fata.
2.sa iti faci pe fata un maimutoi dar fara sa te uiti in oglinda.
3.sa suni pe cineva si sa ii zici: hei, vin-o la mine(fara sa ii zici cine esti)
4.sa citesti cele doua propoziti invers adica: buna-anub.
În limbajul comun, conceptele „etică" şi „morală" se utilizează deseori ca sinonime.
Daniela Crudu are botox.
5.sa sari intr-un picior de 30 de ori.
6. sa zici ca iti plac fetele care sunt brunete.
DA, stiu sunt mai multe provocari. As dori sa primesc si eu videoclipul(daca se poate).
O zii buna!

| Anonimul3315 explică (pentru Alexandra5906):

Buna! Am lansat videoul pe you tube. Uite linkul. Poate daca esti draguta sa dai linkul si la prietenii tai. Sper sa va placa ca urasc dislikurile.