| TheNone a întrebat:

Explicati-mi si mie cum se face cu cumpararea biletelor online. Mai exact vreau sa cumpar 4 bilete la Fast and Furios 8 online la cinema si sa platesc cu cardul, dupa care ce se intampla? o sa primesc un cod sau ceva sau cum explicati-mi va rog frumos
FUNDA!

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Holbeaza ochii pe site-ul de unde cumperi, sigur explica acolo ce si cum.

| CuriousStuff a răspuns:

Depinde de cinema. La Cinema City de exemplu nu-ti trebuie niciun cod, te duci la acel tonomat, iti tastezi numarul de telefon (pe care l-ai introdus cand ai facut comanda pentru bilete online) si iti scoate biletele, sau poti sa mergi la casa de bilete si ti le da de acolo daca crezi ca nu te descurci cu automatul ala.

| Robert_Mocanu_1996 a răspuns:

Dupa ce cumperi bilete online, la cinema exista un stand, daca il pot numi asa, unde scrie: "de aici se iau biletele online". In caz ca nu te descurci la acea tableta electronica, poti chema un angajat care o sa te ajute sa iti iei biletele in cateva secunde happy