| LordCristobal a întrebat:

Hai noroc TPU!
Când circul cu autobuzul de obicei îmi iau bilete online prin intermediul aplicației 24 pay.
Dar dupa ce cumpăr mai mult de trei bilete nu mai pot să cumpăr alte bilete și na uneori e nevoie să cumpăr mai multe bilete că se intampla sa merg de mai multe ori pe zi cu autobuzul.
Deci este o problema la aplicatie sau la cardul bancar?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Aplicatie. Dar daca cumperi mai multe bilete nu ai iesi mai ok cu un abonanent pe toate liniile?

| LordCristobal explică (pentru Wr3nch):

Salut!
Eu stau într-un oraș din apropierea Brașovului și nu as avea nevoie de un abonament că nu mă duc în fiecare zi in Brașov, mă duc doar in weekend când sunt liber de la munca.Si stau și foarte aproape de locul de muncă și nu trebuie să merg cu autobuzul.
Dar când mai fac o ieșire în oraș trebuie sa cumpăr mai multe bilete.
In oraș trebuie sa iau bilete urbane iar când ies cu autobuzul din oraș să mă deplasez in localitatea in care stau trebuie sa iau bilet metropolitan.

| Lioana a răspuns (pentru LordCristobal):

Vezi ca poate gasesti abonament pe o zi.