| tinpoi a întrebat:

FRATILOR, care se uita la :,, The Vampire Diaries" (e prea misto si n-am cu cine discuta despre el)!

Răspuns Câştigător
| Amelya02 a răspuns:

E captivant, fara sa vreau am devenit dependenta.
Pacat ca urmatorul episod va fi pe 16 martie, parca nu rezist pana atunci, astia vor sa ne tina in suspans.si chiar reusesc.

4 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Ma uit si imi place foarte mult.

| Clauvdgg a răspuns:

E cel mai fain :X.dar ma enerveaza ca baga 3/4 episoade si dupa aia face pauzaa! x-(

| tinpoi explică:

Stiu parca inebunesti cand stii ca nu mai ai episoade la care sa te uiti de abia astept sa mai bage.

| tinpoi explică:

Stiu sunt prea tari dar Baga rar si putine cate putine episoade.