| iflroin1999 a întrebat:

Ieri si azi, in jurul orei 15, a fost pe Pro Cinema un film cu o adolescenta considerata vrajitoare pentru ca era diferita, scria povesti de groaza, avea simboluri desenate pe maine etc. As dori sa stiu cum se numeste filmul, va rog mult. Am cautat in programa de ieri si de azi dar nu apare numele filmului, apar alte filme. Dau funda! Va rog, cine cunoaste fimul, ajutat-ma!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Not Like Everyone Else/ Diferit de ceilalţi (2006)

http://postimg.org/image/siweklb4d/
http://www.cinemagia.ro/filme/not-like-everyone-else-409438/

Cred că e ceea ce cauți, dar eu l-am vizionat pe Diva Universal, în urmă cu câteva luni...

| iflroin1999 explică (pentru floresdemayo):

Mersi mult de tot. Asta cautam. Funda

| iflroin1999 explică (pentru floresdemayo):

Cunosti un site cunde as putea vedea filmul? Eu nu il gasesc pe net

11 răspunsuri:
| iflroin1999 explică (pentru faramatania):

Ea NU este vrajitoare. Este CONSIDERATA vrajitoare doar pentru ca este putin diferita de restul elevilor de liceu.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Daca l-ai vazut ieri ai putea sa dai mai multe detalii big grin

Devil's diary ai vazut? Nu e asta, dar e interesant big grin

| iflroin1999 explică (pentru Th3AbSinTh3):

Mai multe detalii... fata a fost suspendata de la scoala pe motiv ca si-ar fi vrajit profesorul, acesta ajungand in spital, iar parinti ei au facut apel la o societate cu privire la drepturile civile alea elevilor

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru iflroin1999):

Ba nu stiu de ce imi pare cunoscut, stai sa ma uit pe facebook la filmele mele, dar nu promit nimic, adica sunt multe filme asemanatoare, un nume ai retinut?

| iflroin1999 explică (pentru Th3AbSinTh3):

Numele lor de familie incepea cu Black sau ceva de genu, iar pe avocatul lor in chema Jhon, iar tatal fetei era indian cred, pentru ca la finalul filmului a dus-o la un om batran care i-a spus fetei "Bun venit primul nascut" sau ceva de genu

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru iflroin1999):

Scuze, chiar nu-l gasesc

| Alexandri98 a răspuns:

Mendy,cred ca asta e dupa descriere