| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune episodul in care Naruto si Sakura s-au sarutat? Sau macar cel mai romantic episod?

Răspuns Câştigător
| Heys a răspuns:

NU a existata acel episod a fost unul in Naruto Shippuden da 180-200 in care Sakura a vrut sa-l sarute pe Naruto doar pentru a-l uita pe Sasuke.Dar Naruto a spus ca nu ii plac oamenii prefacutihappy

8 răspunsuri:
| mihaelabr a răspuns:

Nici eu nu imi amintesc in afara de incidentul de care a pomenit si Boditzul un alt episod cu astfel de scene.In schimb stiu ca citisem undeva acum vreo 3 ani ca scriitorul a spus ca nu vrea sa detalieze nicio poveste romantica...din pacate sad

| myHappyDay a răspuns (pentru mihaelabr):

Mersi! Pai cei asta daca ne ajutam, ne ajutam, daca nu, nu(despre ceilalati vorbeam)! Mersi mult oricum

| mihaelabr a răspuns (pentru myHappyDay):

Pentru nimic happy Vad ca ai avut ghinion cu raspunsurile tale ( idiotii de pe TPU se inmultesc pe zi ce trece sad ) asa ca am mai cautat cate ceva big grin :
Ep 30 Sasuke o protejeaza pe Sakura
-Ep 109 cand Sasuke pleaca si ii multumeste Sakurei
In Naruto Shippuden ep.247 - povestea dintre parintii lui Naruto e draguta
* cand Hinata il ajuta pe Naruto sa scape de Pain
si cam atat din pacate

| myHappyDay a răspuns (pentru mihaelabr):

Pai mersi mult de tot! Nu sunt de mult timp pe TPU dar tu esti cea mai draguta pana acum!

| unknownn a răspuns:

Mai bine te uiti la un film porno, nu?

| myHappyDay a răspuns (pentru unknownn):

Ce sa zic! daca nu vrei sa ma ajuti tineti gura aia ata de mare! ok?

| AdiAdrian1995 a răspuns:

Bah copile tu dinelea vrei....nu te intereseaza poveste din naruto te intereseaza pupicii... undefined975 o zis bine ce o zis.

| myHappyDay a răspuns (pentru AdiAdrian1995):

Hai mai taci! ca ce sait ma ie si asta daca faci misto de toti?