| sandutz96 a întrebat:

Imi spuneti va rog niste filme despre magie, gen Merlin ,The Covenant,Harry Potter,sau cu puteri supranaturale gen X-Men,sau despre zei , titani, gen Clash of the Titans,Immortals,Percy Jackons. va rog citeva filme la fiecare gen,nu vreau seriale multumesc mult dau funda mare.

Răspuns Câştigător
| xname23 a răspuns:

Pai ar fi: Regele scorpion3, Anotimpul vrajitoarei, Solomon kane, Conan barbarul(2011),Inelul nibelungilor, Age of the Dragons (2011),Thor,The Sorcerer’s Apprentice (2010),Spawn-arma dreptatii...

| sandutz96 explică (pentru xname23):

O sa ma uit la Solomon Kane si Regele Scorpion 3 restul li-am vazut multumesc mult

1 răspuns: