| Benjamin1 a întrebat:

In Ultimul Film Batman The Dark Knight Rises El Moare? Este Vreo Dovada Inafara de aceea Cand Fox Descopera ca pilotul Automan A Fost Reparat De Bruce? Sau Cand Alfred Il vede Intr-o cafenea din Florenta Cu Kyle?

Răspuns Câştigător
| TheStory a răspuns:

E viu, nu a murit, ai vazut finalul vilmului?
Mai uitete odata.

5 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

El nu moare, stai linistit.

Vizioneaza-l inca o data daca nu ai inteles.

| irbis a răspuns:

Alfred il VEDE viu. Ce dovada mai clara poate sa existe?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El nu moare arata si la finalul filmlui dar iti recomand sa il vizionezi fara sa citesti raspunsurile noastre si daca l-ai vazut uitate atent inca o data

| Conner a răspuns:

Nu moare e putin cu subinteles.

| Zulzon a răspuns:

Tu iti dai seama ca ai pus o intrebare ce suna cam asa:,, Mai este vreo dovada ca nu a murit in afara de faptul ca era viu intr-o cafenea?"