| mrGri a întrebat:

Salut TPU!
Incerc sa gasesc un film mai vechi, l-am vazut cu vreo 20 de ani in urma.
E despre un cuplu care primeste niste oameni in casa. Acestia ii promit sotului ca daca ii lasa sa se culce cu sotia lui o vor lasa sa traiasca, iar ei ii promit ca ii vor lasa pe amandoi. Dupa ce se culca cu ea ii executa sotul si o lasa in pace.
Sotia ii gaseste pe toti si se razbuna.

5 răspunsuri:
| blackann a răspuns:

Ce porcarie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru blackann):

De ce comentați dacă nu știți răspunsul?

| DeMicUnCălător a răspuns (pentru anonim_4396):

Iți răspund eu la intrebarea asta.

De ce comentați dacă nu știți răspunsul?

-Pentru că nu-și pot controla reacțile primitive. Nici animalele nu le pot controla.

| trophin a răspuns:

Sunt mai mult filme cu aceeasi prezumtie

| mrGri explică:

Nu stiu cum se numeste, am cautat pe net, din ce-mi amintesc, niste posibile titluri: "Too late, too much" sau "Gustul dulce al razbunarii" dar nu mi-a dat nici pe departe vreun indiciu despre filmul pe care il caut.