| Silion_Cosmin_2000 a întrebat:

mi-a spus cineva cu jumate de an în urmă de un film numai nu mai stiu cum se cheamă... Filmul are gen 10 episoade si e ceva cu acțiunea asupra unui copac (copacul se numea "elicrys" sau cam asa)...as fi foarte recunoscător dacă m-ați ajuta

2 răspunsuri:
| AdyMarius10 a răspuns:

Filmul de care vorbesti tu, este un serial de fapt si se numeste The Shannara Chronicles.

| Nepotul007 a răspuns:

Salut! De fapt este un serial și se numește Cronicile Shannara. Este un serial captivant, dar din anumite motive primul sezon este scurt și are doar 10 episoade. Aici poți viziona episoadele din sezonul 1 plus când va apărea sezonul 2.
http://www.filmeserialeonline.org/seriale/the-shannara-chronicles/