| TsuyuAsui a întrebat:

Pt fanii anime: Stiti vreun site de unde pot cumpara jacheta lui Yuri Plisetsky din Yuri! on ice?
Am gasit-o pe Wish, Amazon, eBay si Aliexpress, dar dureaza foaaarte mult pana vine comanda. Pana acum cel mai avantajos pret mi se pare cel de pe Wish, dar nu stiu daca e de incredere si ajune foarte tarziu (18 iunie-22 iulie).

Răspuns Câştigător
| milosbum a răspuns:

Lightinthebox.com e singurul site cosplay pe care il stiu, insa se pare ca nu au ce cauti. Yuri on ice nu e foarte popular in Romania, unde nu prea ai sanse sa gasesti merch nici pentru serii mai cunoscute. Zic ca daca esti ok cu costurile de pe wish, merita asteptarea.
Mai poti sa te intersezi de evenimente gen Comic Con, care au loc si la noi.