| valyvlad a întrebat:

Spuneti-mi niste filme de actiune....suspans cu Liam Neeson in rolul principal. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Mie mi-a plăcut Unknown (2011) e un thriller-psihologic foarte bun!
Actorul principal este Liam Neeson.

7 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Non-Stop (2014),Taken 1 și 2 (2008/2012),Unknown (2011)

| valyvlad explică (pentru faramatania):

Le-am vazut pe astea

| faramatania a răspuns (pentru valyvlad):

Încearcă After Life (2009),dar nu-i de acțiune, însă cu suspans este.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pai cred ca te-ai uitat deja la taken 1 si 2
eu iti recomand the number 23, memento, phone both, exam (nu sunt cu Liam, dar au suspans gramada!)

| mODIN a răspuns:

Non Stop
Taken
The Grey

| RaspunsuriBune a răspuns:

The grey.
Este super filmul. mi-a placut enorm. sunt sigur ca ti-ar placea si tie! big grin