| nowar a întrebat:

Stiti filme despre liceu? Ceva ce ar prezenta mai multe tipuri de elevi :tocilari,batausi,rockeri,fete populare... ceva gen mean girls (in afara de twilight si American Pie, nu-mi plac stilul asta de filme)Daca se poate mai mult filme care sa aiba si rockeri pe acolo(gothici, punkeri)

6 răspunsuri:
| LovelySmile98 a răspuns:

17 again,She's the man, a walk to remember, teen spirit, love at first hiccup, bring it on:all or nothing...etc.
Sper ca te-am ajutat

| maddymady a răspuns:

1:that`s what i"am
2:easy A
3:Bring it on (parca asa se scrie) 1; 2; 3
4:She`s the man
5:sydney white

| nowar explică (pentru maddymady):

Le-am vazut.sad

| maddymady a răspuns (pentru nowar):

Pe toate:? crying(

| nowar explică (pentru maddymady):

Da pai cam toate cele spuse de voi le-am vazut in vara n-am avut ce sa fac si le-am cam vazut de aia ziceam ca poate ati vazut voi altele mai interesante happy

| daniel03 a răspuns:

Rock of Ages, Jump Street