| Vlad0597 a întrebat:

Va mai aparea o noua serie dragon ball? am vazut dragon ball, dragon ball z, dragon ball gt, toate filmele si ma atras acest anime. Daca va mai aparea o noua serie va rog sa imi spuneti data si numele noii serii ( NU dragon ball z Kai ). Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| mocanusrg a răspuns:

Salut! cica apare in 2013 un film Dragon Ball hoshi si o serie Dragon Ball heroes, si eu astept cu nerabdare cu totul ca am 22 de ani laughing Sunt animatiile cu care am crescut nu porcariile din ziua de astazi happy Sper ca ti-am fost de ajutor si ca dai funda big grin salut!

3 răspunsuri:
| LightZ a răspuns:

Salut. Nu va mai aparea nici o alta serie Dragon Ball! In 2013 va aparea intr-adevar un nou film, dar nu te gandi ca este ''Hoshi'' - Hoshi nu exista. Dragon Ball Heroes este un joc japonez.

In fine, daca cauti mai multe informatii, cauta-le aici - pe acest site ROMANESC cu si despre DBZ:
http://www.dragonball-z.ro/

| DragonBall a răspuns (pentru LightZ):

Salut!
Da o sa mai apara o nouo serie din Dragon Ball in 2013-2014 nu stiu sigur
Acesta serie se numaste Dragon Ball af sa nu crezi ca daca a iesit manga na va iesi si anime

| DragonBall a răspuns:

Salut!
Da o sa mai apara o nouo serie din Dragon Ball in 2013-2014 nu stiu sigur
Acesta serie se numaste Dragon Ball af sa nu crezi ca daca a iesit manga na va iesi si anime

a da am uitat sa-ti spun
eu am vazut primul episod din dragon ball hoshi in japoneza
nu imi mai amintesc siteul exact
Salut! Sper ca ti-am fost de ajutor! 11