| Kanpeki a întrebat:

Care este ordinea urmatoarelor serii ( dupa data aparitiei ) : Dragon Ball, Dragon Ball GT, Dragon Ball Z si Dragon Ball Kai?

4 răspunsuri:
| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Dragon Ball, Dragon Ball Z, Dragon Ball Gt, Dragon Ball Kai(este pescurtarea lui Z, dar cu o grafica mai buna a sunetului si a graficii).

| StephanSaiyan a răspuns:

Dragon Ball, Dragon Ball Z/ Dragon Ball Kai ( este aceeasi poveste), Dragon Ball GT ( nu este continuarea originala pentru Dragon Ball Z ), Dragon Ball Super ( continuarea originala Dragon Ball Z

| Kanpeki explică (pentru StephanSaiyan):

Bruh are you serious? laughing)
Au trecut 5 ani. In timpul asta am vazut toate seriile. Inafara de super. E trash.

| DAV1D01 a răspuns:

Dragon Ball, Dragon Ball Z(Dragon ball Kai este acelasi lucru) sI DRAGON bALL GT ULTIMA