| Anghel_Dragos_1997 a întrebat:

vreau sa stiu cum se mai numea anime-ul aceala de pe animax cu dinozaurii aceia roboti care se transformau in masini
unul dintre dinozaurii era un raptor portocaliu care se transforma in motocicleta era in echipa cu un baiat cu parul rosu stiu ca se puteau combina intre ei etc, nu stiu daca am zis totul foarte detaliat dar vreau sa stiu cum se numea acel anime

Răspuns Câştigător
| Rotaru_George_1979 a răspuns:

Nici unul din astea 3, este D.I.C.E

4 răspunsuri:
| Toxyku a răspuns:

Nunul din aste este :
1.Agame
2.Iguane
3.Geko

| Anghel_Dragos_1997 explică (pentru Toxyku):

Nu este nici unul din acestea stiu ca era o echipa din 3 pustani 2 baieti si o fata care aveau niste armuri pe ei si aveai niste masini unu avea motocicleta care era raptor unu avea un pterodactil care care era un fel de nava cu care zbura si fata nu mai stiu ce avea
stiu ca mai era unu care era fratele lui ala cu motocicleta ce conducea un fel de masina de f1 care era un T-Rex