| yyyooyo a întrebat:

Vreau sa ma uit la un film si nu sunt decis inca cum se numeste unul, era un om care stia viitorul si apoi incerca sa salveze oamenii de ex era un episod cred ca 7-? si el era intr-un autobuz pe un pod, a adormit si a visat ca podul se va rupe, apoi a anuntat lumea ca podul va cadea iar ea nu l-au bagat in seama...va rog ma puteti ajuta sa gasesc numele filmului?

Răspuns Câştigător
| Robyboss62 a răspuns:

Source Code?

| yyyooyo explică (pentru Robyboss62):

Nu era asta, dar foarte frumos filmul mersi mult happy daca mai stii niste filme gen asta te rog damile.

3 răspunsuri:
| CelTimid321 a răspuns:

Filmul se numeste Destinatie Finala 5 si il poti viziona :http://www.topvideohd.com/......omana.html

| Robyboss62 a răspuns:

Mai stiu cateva faine:
Escape plan.
Project X
This is the end
Undisputed
Never Back Down
Fighting. si c-am atat.