| Lex_Gabitsuu_1996 a întrebat:

Vreau si eu niste filme de genul negura cu supravietuitori care se baricadeaza intro casa magazin etc. de preferat cu zombi dar merg si celelalte si sa nu incepeti sa imi insirati o gramada de filme cu zombii si sa mai vreti si funda, sa contina exact cea ce vreau!

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

30 Days Of Night
28 Days Later
Cabin Fever 2:Spring Fever
[Rec] seria

| Lex_Gabitsuu_1996 explică (pentru faramatania):

Primele 2 filme le-am vazut acum o sa ma uit la al 3 lea dar mai astept raspunsuri ca sa pot da funda bine meritata

| faramatania a răspuns (pentru Lex_Gabitsuu_1996):

Ok!

| Lex_Gabitsuu_1996 explică (pentru faramatania):

Mda e praf filmul dar mai astept raspunsuri

| faramatania a răspuns (pentru Lex_Gabitsuu_1996):

Mai gândește-te și reevaluează-l, chiar praf, nu e.Și da, sigur, poți să aștepți și alte răspunsuri, cel mai indicat.