| icsbooy a întrebat:

Salutare, acum cativa ani pe natena 1 a fost difuzat un film comedie. era vorba de un barbat ce urma sa vina acasa avand o petrecere programata, cand intra in casa era cumnatul si sora sotiei sale parca facand dragoste iar el vazandu-i a gandit sa plece de acasa fara sa zica nimic. pe drum are tot felul de peripetiii, se intalneste cu un negru la o benzinarie, facand plinu la masina se umple rezervorul si ia foc, iar negru luat la ocazie il filmeaza cu camera proprie stargandu-i amintirile cu sotia....etc cum se numea acest film? big grin

Răspuns Câştigător
| Green66 a răspuns:

E foarte posibil să fie ăsta: Nothing to Lose (1997).
http://www.imdb.com/title/tt0119807/?ref_=nm_flmg_act_21

| icsbooy explică (pentru Green66):

Green, te rog daca mai stii si alte filme de comedie "adevarata" cum e acesta care il cautam si in genul New York Taxi cu acea negresa si cu politistul Washburn, care chiar te fac sa razi, nu ca restul de tot felul de scamatorii, te rog mai lasa-mi si mie cateva titluri sau o listuta mai micuta te rgo frumos, si mersi pentru raspunswinking

| Green66 a răspuns (pentru icsbooy):

Cu plăcere!
Îți recomand câteva filme cu Martin Lawrence: National Security (2003), Black Knight (2001), What's the Worst That Could Happen? (2001), Bad Boys 1 și 2, Big Momma's House (2000), Blue Streak (1999).
Seria Taxi, facuta de francezi http://www.imdb.com/title/tt0152930/?ref_=tt_rec_tti
Les visiteurs (1993), Les couloirs du temps: Les visiteurs II (1998), Just Visiting (2001).
EuroTrip (2004), Deuce Bigalow: Male Gigolo (1999), Deuce Bigalow: European Gigolo (2005), Senseless (1998), Big Stan (2007), Dirty Deeds (2005).

3 răspunsuri:
| mercenaru67 a răspuns:

Mos craciun si prietenii sai :]]