| damnedwolf a întrebat:

Salutare lume am vaz acum cativa ani un film la tv
era vb despre niste studenti care merg intr-o exursie sau ceva de genu si mor toti de si ei nu realizeaza asta
sunt blocatin intr-un castel sau ceva de genu si moare unu dupa alatu castelul find purgatoriu
si mai era vb despre nu stiu ce criminala sau femeie nebuna care a trait in trecut
si acolo in castel unu se intalneste cu aia si se indragosteste de ea
sau ceva de genu
sunt vreo 8 ani de cand am vaz filmul deci nu imi amintesc prea bine
ce imi mai amintesc ii ca ei au murit intr-un accident de masina

7 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vezi și House on Haunted Hill(1999), Return to House on Haunted Hill(2007)

| faramatania a răspuns:

The Haunting (1999)?
https://www.cinemagia.ro/filme/the-haunting-castelul-ciudat-690/
mai vezi și Invoked (2013),Rose Red (2002),The Haunting Of Whaley House (2012),House Of Wax (2005)

| damnedwolf explică (pentru faramatania):

Nu este nici unu dintre acestea 2 dintre ele le-am vaz dar acum cel putin am la ce sa ma uit

| Sn4k3 a răspuns:

Haunts of the Very Rich
And Then There Were None (mini-serial - 3 episoade)?

| Runa100 a răspuns:

Okay, si tu vrei sa stii cum se numeste filmul sau care e intrebarea?

| Sn4k3 a răspuns (pentru Runa100):

Nu, vrea sa stie daca l-ai vazut si tu.

| damnedwolf explică (pentru Runa100):

Da vreau sa stiu cum se numeste ca vreau sal revad