| anonim_4396 a întrebat:

Salutare oameni buni! Va urez multa multa sanatate la toti.Ma puteti va rog ajuta cu o lista cu anime-uri profunde de dragoste, care sa iti atraga atentia si sa te tina si in suspans, daca cuprinde si ecchi nu ma deranjeaza? Va relatez ce am vazut eu pana acum ca sa nu il includeti in lista.
-Kaichou wa maid-sama
-Sukitte ii na eu
-Orange
-Your Lie In April
-Yosuga No Sora
-Golden Time
-Kuzu No Honkai
-Highschool DxD toate partile
-School Days
-Nanatsu No Taizai
-ReLife
-Domestic Na Kanojo
-Vampire Knight
-Devil s Line
-Rakudai Kishi No Cavalry
-Diabolik Lovers
-Brothers Conflict
Am vazut mai multe dar deocamdata pe acestea mi le amintesc. Ofer funda! Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| unu3doi2trei1 a răspuns:

Akagami no Shirayuki-hime
Kamisama Hajimemashita
Itsudatte Bokura no Koi wa 10 cm Datta.
Angel Beats! (la prima vedere nu pare că ar fi de dragoste, dar nu-i așa)
Tonari no Kaibutsu-kun
Darling in the FranXX
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?
primul sezon din Sword Art Online
Koi wa Ameagari no You ni
Kiznaiver

4 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nana m-a făcut să plâng laughing. Are o poveste destul de realistă.

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Va multumesc pentru timpul acordat intrebarii mele! O seara placuta va doresc!

| RowseRj a răspuns:

Meiji tokyo renka.
Nill admirai no tembin
Uta no prince sama