| AnonimBS a întrebat:

Recent mi am amintot de un serial tip anime/cartoon de pe minimax sau cartoon network de prin 2008 2009
Era un fel de pokemon/digimon cu niste creaturi cu mai multe stadii de evolutie
Stapanii lor aveau ceva la mana sau in mana prin care treceau un fel de carte ceva gen yu gi oh dar nu la fel
Imi mai amintesc ca era si o creatura in forma de vulpe cu mai multe cozi iar cand aceasta se combina cu stapana ei rezulta o silueta umana cu cap de vulpe, imbracata intr o roba clasic japoneza si cu un toiag in mana
Daca stie cineva despre ce serial e vorba il rog sa mo raspunda, multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| Darky000 a răspuns:

Cand am citit la inceput, M-am gandit la Bakugan, Dar dupa, Tot ce ai scris tu acolo este exact "Digimon" Daca nu gresesc, este Digimon tamers.

| zXYXz a răspuns:

Ce zici tu acolo era exact digimon laughing
Digimon Tamers mai exact, a fost animeul meu preferat cand eram mic big grin

| Andrei2072 a răspuns:

Bakugan