| ionutzz223 a întrebat:

Acum ceva timp am vazut un video pe youtube cu un om si un caine amandoi intr-un costum si omul ii dadea cainelui sa manance ceva ciocolata cred era super amuzant am ras cu lacrimi la el daca stie cineva acel video va rog lasati un link!

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Banuiesc ca realizezi ca persoana respectiva vroia sa ucida cainele. nu?

Organismul cainilor nu poate procesa ciocolata in mod corect si multi cam mor din cauza asta...

| ionutzz223 explică (pentru cristimihailov):

In fine nu stiu exact ce a mancat acel caine oricum a gasit videoclipul un prieten de al meu si am vazut videoul nu era ciocolata ce ii dadea oricum videoul l-am vazut acum 3 ani deci nu am retinut tot cu exactitate :poftim videoul sa te convingi :https://www.youtube.com/watch?v=4Ri5cszSKEg