| gabriela500gabita a întrebat:

Salutare TPU as avea nevoie de putin ajutor de la voi.
In urmatoarele zile verisoarele mele vor veni la mine si vor sta aproximativ o saptamana si as vrea ca seara ( vineri-sambata-duminica) sa le pun niste filme dar nu prea am idee de ce filme ar putea sa le placa. Asa ca m-am gandit ca poate m-ati putea ajuta voi.
! Varsta lor este intre 5-8 ani!
Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Pai de unde sa stim noi ce le place? Doar sunt verisorii tai. Dar daca sunt asa mici, ar trebui sa le bagi ceva gen Scooby Doo sau cred ca ar merge si Seria Lord of the Rings, doar e fantasy. Stiu ca si eu ma uitam la el cand eram mic si imi placea. Sau daca vrei sa-i traumatizezi laughing, baga Evil Dead (glumeam).

| spiridus25 a răspuns:

Open Season: Scared Silly (2015)
Snow Queen 2 (2014)
Alvin and the Chipmunks: The Road Chip (2015)
Two by Two (2015)
Norm of the North (2016)
The Little Prince (2015)
Savva. Heart of the Warrior (2015)
The Good Dinosaur (2015)
The Snow Queen (2012)
Blinky Bill the Movie (2015)
Maya the Bee Movie (2014)
Barbie in Rock 'n Royals (2015)
The Book of Life (2014)
Tinker Bell and the Legend of the NeverBeast (2014)
Frozen (2013)
The Penguins of Madagascar (2014)
Toy Story 3 (2010)
Mr. Peabody & Sherman (2014)
The Pirate Fairy (2014)

| buffa a răspuns:

Paddington 2014
Super Buddies (2013)
Scooby-Doo! The Mystery Begins
Enchanted (2007)

| AnaSayLove a răspuns:

Pai punele turbo sau cenusareasa 1, 2, 3 si film sau poti gasi aici :

http://www.filmoteca.ro/filme/gen-copii

sau:

http://www.cinemagia.ro/liste/filme-pentru-copii-9803/