| swaggerofachampion a întrebat:

Ok am nevoie de putin ajutor... putin mai mult happy. Am cunoscut vineri seara un baiat, in jur de ora 9 jumate afara. Si mi-a cerut numarul, si mie mi se parea chiar dragut. Si un prieten de-al lui l-a intrebat daca vrea sa fim impreuna, si el a spus ca nu e sigur, nu prea vrea straight face. Sambata am iesit, doar ca eu am fost foarte tacuta laughing mai putin inspre seara, cand am inceput sa rad si eu, si l-am vazut ca se uita de doua ori la mine. Ieri ( duminica ), nu am iesit, dar azi o sa ne vedem din nou la un concert. Si vreau intr-un fel sa il fac sa ma placa. Sugestii? Stiind ca el stie ca imi place de el si sa nu par o ciudata obsedata dupa el laughing ( desi intr-un fel sunt >:" ).

Răspuns Câştigător
| FrozEenSoul a răspuns:

Fi tu insutiwinking Daca noi iti tot zicem cum sa fi tot ca tine o sa faci. Asa e mai bine. fi naturala, fi tuwinking. Cucereste-l cu ceea ce esti nu cu ceea ce nu esti. Nu il minti! O relatie nu incepe cu o minciuna! Bafta si succes!

2 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Esti o fidea cu lapte. Fa si tu putin misto de tine ca sa ii atragi atentia. hai ca stiu ca voua fetelor va place mistocareala.Atrage-i atentia. vrajestel vrajitoare mica ce esti.

| n1cknam3 a răspuns:

Eu as pune direct intrebarea tipica, "mai puta, vrei sa incercam ceva aici sau imi fac iluzii degeaba?! " in sensul ca doar incercati o chestie nu intrati direct cu mainile si picioarele in relatie... doar incercati, testati terenul, e cel mai simplu... si aflii si un raspuns concret ca sa nu te mai umezesti degeaba in cazu in care nu functioneaza