| Yrynella a întrebat:

Salutare TPU, cine stie de ce nu a aparut episodul 18 din pariu cu viata de ieri?

Răspuns Câştigător
| Kre a răspuns:

Pe 28 mai, a fost ultimul episod, sezonul 2 happy, care s-a inceput la 20:20 In toamna, incepe al 3-lea sezon PCV, despre care se vorbeste ca se va incepe la 21:30! sper ca te-am ajutat!happy wh love!happy

6 răspunsuri:
| Innuka a răspuns:

Ca s-a terminat...

| BlackStar27 a răspuns:

Pentru ca saptamana trecuta a fost ultimul episod.

| MoNyKa66 a răspuns:

Pentru ca sa terminat.La toamna Pariu cu Viata laughing crying

| linsey a răspuns:

Pentru ca sa' terminat laughing o sa inceapa din nou la toamna big grin

| Cenusareasa09 a răspuns:

Pentru ca saptamana trecuta a fost ultimul episod din sezonul 2.

| 4l3xXx a răspuns:

Buna al 2-lea sezon din pariu cu viata s-a terminat si va incepe din nou in toamna de asta nu a aparutbig grin fundita?